Mustafa Eraslan Şikayet

Dr. Mustafa Eraslan Şikayet

Sizlerinde bildiği gibi Mustafa Eraslan şikayetleri ve Panax şikayetleri yada Kibarlı şikayetleri ürün bazlı olmayıp daha ziyade merkez tabanlı şikayetler değillerdir, yani ürün faydaları, ürün zararları şeklinde şikayetler ile çok fazla karşılaşmamaktayız..

Gelen şikayetlerin büyük çoğunluğu bizler dışında gelişen kargo firmaları şikayetleri banka ve ödeme şikayetleri olabilmektedir, bunlarda 3. taraflar olduğu için bu tip kurumlarla anlaşmalarımızı yenilemekteyiz, bu durum ile ilgili firma çalışmaları yapmaktayız.

Peki Mustafa Eraslan Şikayetleri Nelerdir?

Kibarlı ürünleri ile ilgili olarak hastaların 1 kutudan fayda göremedikleri, mide yanmaları ve ürün barkod numara sorgulaması yaptıkları halde sahte ürün bildirimi aldıkları yönündedir.

Hepsini cevaplıyalım.. 

Yüzbinlerce hastanın kullanıp fada gördüğü Panax ürünü şikayeti olarak Panaxtan fayda göremedim şikayeti üzerinde yoğunlaştıgımızda hastanın ürünü düzensiz kullanması, kaçak ürün satın alması, kullanma talimatlarına uymaması vede en önemlisi hastasının aynı ürünleri bir arada kullanarak etkilerinin yitirmesine sebep olmaları olarak ortaya çıkmıştır.

Unutmayınızki bir Panax ürünü kullanan kişi aynı anda kan sulandırıcı kimyasalda kullanıyorsa ise bunu bırakmalı yada azaltmalıdır, bu konuda uzmanından bilgi almalıdır.Bu gibi durumlarda şikayet konuşları hastaların ihmalinden kaynaklandıgı sonucuna varmaktayız.

Kibarlı ürün Şikayetleri ile ilgili olarak tüm sorunları değerlendirdiğimde hastaların ihmalinin söz konusu olduğu gerçeği ortaya çıkmakta, en önemlisi ve malesefki trajedi olan durum hastaların ucuz ürün satın almaları, kampanya adı altında panax yerine içi dolu ot kutularını satın almaları ve bundan fayda beklemeleridir..

 

DOKTORUNUZA SORUN  ? Bilgi , Sipariş ve Sorularınız için 0506 456 8 123 

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu (sipariş veya hastalığınız)

Doktorunuza Sorun | Lütfen Telefon Numaranızı Yazın

 

Kimler Neler Demiş?


Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ziyaretçi
bahattin aldaş
04 Eylül 2013 23:24

dr mustafa eraslan hocamla 5 dk telefonla konuşmak istiyorum. danışmanları tarafından vakti olmadığı söyleniyor.danışmanlarıda yardımcı olamıyor.5 dakika sonra sizi arayacağım diyen danışmanları 1.5 ay gecmesine ragmen aramıyor. 5 dk önce konuştuğum bazı danışmanlar 5dk sonra tekrar aradığımda tanımıyor… kibarlı ürünü kullandım 600 tl ödedim helali hoş olsun.tekrar 600 tl daha öderim benim derdim para değil sadece hocamla birebir telefonda görüşmek istiyorum. 05337701916

Ziyaretçi
bekir
05 Nisan 2013 23:34

sayın doktor bey sizde panax almıştım çok faydasını gördüm kalp damarlarım acılmaya başladı panax bitti tekrar istedim bana icerigi degişik benzeri panax gönderdiler şimdi güvenemiyorum sizinle görüşüp anju oldum raporları soracaktım damarların acıldıgını anlatacaktım sizinle görüştürmediler tedavim yarım kaldı sizinle görüşmesem panax sı kullanmam saygılar…..

wpDiscuz